ثبت سایت در دایرکتوری DMOZ

مرور دستورالعمل

دایرکتوری www.Dmoz.org) Dmoz) ، بزرگترین دایرکتوری بر روی اینترنت می باشد ، کپی های بسیاری از این دایرکتوری در اینترنت وجود دارد ، چنانچه سایت خود را به دایرکتوری Dmoz معرفی کنید ، یک لینک بسیار ارزشمند از یک دایرکتوری معتبر دریافت خواهید کرد و این بمعنی آنست که دایرکتوری Dmoz از ارزش بالایی در نزد وب مسترها و متخصصان سئو برخوردار است .

شرح جزئیات

fiogf49gjkf0d

قراردادن سایت خود در دایرکتوری Dmoz کار آسانی نیست ، چرا که عنصر شانس نیز در این کار دخیل است . سایت شما ممکن است بعد از چند دقیقه در دایرکتوری ثبت و نمایش داده شود و یا ممکن است ماهها طول بکشد تا در دایرکتوری نمایش داده شود . و در برخی مواقع هیچگاه نمایش داده نمی شود!

چنانچه شما اطلاعات سایت خود را بدرستی و در گروه مناسب ثبت نموده باشید ، نباید مدت زمان زیادی تا نمایش آن طول بکشد . چنانچه بعد از گذشت مدت زمان زیادی سایت شما در دایرکتوری قرار نگرفت ، می توانید با ویرایشگر آن گروه تماس بگیرید و سوال خود را در این زمینه مطرح کنید که چرا سایت نمایش داده نمی شود ، البته تضمینی برای پاسخگویی وجود ندارد ، اما می توانید شانس خود را امتحان کنید.

ثبت سایت در DMOZ رایگان است ، حتی برای سایت های تجاری . توجه داشته باشید که حضور در دایرکتوری DMOZ بسیار مطلوب است ، اما اجباری نیست . پس در صورت عدم نمایش سایت خود در دایرکتوری مایوس نشوید ، چرا که امکان قرارگرفتن در صدر نتایج جستجو حتی بدون حضور در دایرکتوری DMOZ نیز وجود دارد .

این مطلب را به اشتراک بگزارید

نظرات (4)

 • fiogf49gjkf0d
  خدمات شبانه روزی برق ۲۲۶۳۸۳۱۵ Www.barghdiako.ir.

  1394-10-22
 • fiogf49gjkf0d
  دیگه کسی جوتبگو نیست توی سایت دیموز. گذشت اون زمان که رسیدگکی می کردند ... tasvirsazan.org.

  1394-12-21
 • fiogf49gjkf0d
  تشکر از مطلب مفید شما دانشجویان مدیریت جهانگردی http://1125.ir.

  1395-5-7
 • سلام، ممنون از سایت خوبتون. الان 2ماهه که DMOZ بسته شده و سایت جدیدی همونجا معرفی شده برای ثبت اطلاعات لینک ها.

  1396-3-5

لطفاً دیدگاه ها و سئوالات خود را برای ما ارسال کنید